22.06.2021

      22 червня 2021 року відбулися загальні збори педагогічного колективу, батьків, здобувачів освіти та громадськості зі звітування директора ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Бубнівка Кондратюка М.В. про свою роботу у 2020-2021 навчальному році.

    Директор зазначив, що звітування керівників здійснюється з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальних закладах, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації. Завдання такого звітування - забезпечити прозорість, відкритість, демократичність  в роботі закладу, залучення громадськості  до співпраці.

    В своєму звіті Микола Вікторович намагався охопити основні напрямки своєї діяльності, звернув увагу на створення у закладі належних умов для забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти, тому що почали працювати в новій українській школі, головна мета якої – створити таку школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме здобувачам не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

    За підсумками голосування присутні одноголосно оцінили діяльність Миколи Вікторовича у 2020-2021 навчальному році як задовільну.