1 вересня 2019

День Знань — це особливе свято! Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання  невідомого  і   цікавого.  Перший дзвоник — це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників, а також  і  для  випускників,  адже маленькі сьогодні вперше переступлять поріг незвичайної і дивної країни, де будуть навчатися протягом багатьох років, зростатимуть і мужнітимуть.

Канікули скінчилися,  знов осінь настає,

І дзвоник в школі радісно свій голос подає.

Скликає на навчання він дорослих школярів

І тих, то в перший раз у перший клас дітей привів.

Схвильовано радіють учні, вчителі, батьки. Рясніють квіти, сяють посмішки І друзів навкруги багато.  Ми на порозі в захоплюючу Чарівну Країну Знань! Отже сьогодні в нашу шкільну сім'ю вступають малюки-першокласники. Двері в Країну Знань їм відкриває  перша вчителька, Грабар Галина Петрівна лагідна, щира, працьовита, невтомна, чиє материнське серце зігріватиме вас під час перших труднощів в шкільному житті.

Першокласникам були вручені подарунки від Управління освіти фізичної культури та спорту Гайсинської РДА, ТОВ ПК "Зоря Поділля", Вмконавчого комітету Бубнівської сільської ради та від одинадцятикласників.

 

 Ось і переступили наші першокласники  поріг дитинства. Тут, згодом, вони зможуть придбати цінний багаж знань, зазирнути у юність.