18.09.2020

   Життя – це найдоожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.

   Тому надзвичайно важливо проводити роз'яснювальну роботу, профілактичні заходи, особливо для дітей та молоді, метою яких є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. Саме з цією метою щорічно проводиться Місячник безпеки дорожнього руху.

   Здобувачі освіти взяли активну участь в усіх заходах, які проводилися в школі. Були розроблені індивідуальні схеми маршрутів безпечного руху дітей до закладу освіти та в зворотному напрямку, учні 1-6 класів отримали Пам'ятку безпечної поведінки вдома та на вулиці, організували та провели конкурс з вивчення Правил дорожнього руху, були оновлені інформаційні стенди з Правил дорожнього руху в коридорі школи, та виставка літеритури в бібліотеці школи, молодші школяри переглянули мультфільми про безпеку руху із серії "Уроки тіточки Сови" та взяли участь у конкурсі малюнка на асфальті.