08.06 2022

 

Вітаємо всіх! Мирного неба!

На календарі 8 червня 2022 року, а в нашому закладі освіти останній дзвінок!

Школа – це завжди друга домівка, де кожен знаходить для себе вірних друзів, навчається, розкриваючи свій потенціал, мріє, планує своє майбутнє.

У пам’яті випускників назавжди залишаться незабутні уроки, яскраві свята, перші перемоги. Саме тут молодь знаходить мудрих порадників, пізнає закони моралі, вчиться мислити, розуміти один одного і бути особистістю.

Велика галаслива шкільна родина!

Але з 24 лютого шкільні коридори порожні. Вже не спішить дітвора на перерву чи в їдальню, не обговорюють цікаві новини.

Життя не зупинилося, воно стало іншим. Новий виклик для вчителів та учнів.

Призупинилося живе спілкування, зустрічі, та ми не скорені!

Ми наполегливо навчалися дистанційно, час від часу призупиняючи навчання під час повітряної тривоги, і старилися всім колективом допомогти воїнам, які на передовій. Ми прийняли в свій колектив учнів з регіонів, де проходили бойові дії. Ми працювали задля Перемоги!

На жаль, цього року в нашій школі урочисто не пролунає дзвоник, учні не зберуться на шкільному подвір’ї. Та все ж Країна Знань перегорнула ще одну сторінку та надихає рухатись далі. І свято сьогодні відбудеться, хоч і в незвичній формі.

Випускників 11 класу ми запросили до школи, нехай збережуть на все життя ці неповторні хвилини прощання зі школою.

Слова гордості за наших одинадцятикласників і побажання їм щасливої дороги від учителів, слова щирої подяки від майбутніх випускників - було неповторно і хвилююче.

 Сердечно вітаємо вас зі святом останнього дзвоника! Зичимо усім добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках! Цьогорічний дистанційний останній дзвінок запам’ятається  надовго, але сподіваємося, що у наступному році ми повернемося до традиційного святкування!