01.09.2022

 

   Свято Першого дзвоника завжди неповторне і хвилююче, особливо для першокласників і випускників.

   Цьогоріч це свято незвичайне: вперше від початку повномаштабної війни здобувачі освіти нашого закладу переступили поріг своєї школи. Як довго всі чекали цієї зустрічі, теплих вітань, щирих обійм, яскравих посмішок. Як сумували за учнями та вчителями класи нашої школи, у яких час зупинився 24 лютого 2022 року, поділивши наше життя на «до» та «після».

   Якими нестерпно довгими були дні, проведені в тривогах, хвилюваннях, очікуваннях новин з передової, волонтерстві, наполегливій роботі на фронті дистанційного навчання, постійних молитвах за наших захисників…

   Та ми вистояли, і саме завдяки узгодженій роботі усіх наших співвітчизників, непохитній вірі у перемогу та наші Збройні сили, ми сьогодні маємо можливість зібратись усією шкільною родиною на святі Першого дзвоника.

  Проте, на жаль, війна досі триває, приносить руйнування, втрати, нестерпний біль в кожну українську родину. То ж на лінійці хвилиною мовчання вшанували пам'ять захисників, які віддали свої життя за наше з вами майбутнє, а також мирних жителів, які стали жертвами війни.

   Попри всі випробування, які випали на долю нашого народу, життя продовжується і ми щиро віримо, що зовсім скоро будемо разом радіти перемозі незламної України над ворогом,  адже наша школа виховує покоління ерудованих патріотів, сильної духом молоді, яка любить свою Батьківщину і готова заради неї на все.

  На наше свято завітали гості: староста Бубнівського старостинського округу Гончарук Т.І., депутат міської ради Нагонюк Т. Д., батьки, вчителі.

   Першокласників не лише вітали в великій шкільній родині - вони отримали цікаві подарунки від міського голови Гука А.І., від ТОВ ПК "Зоря Поділля", від страростинського округу та одинадцятикласників.